Panele fotowoltaiczne LCPV
Oświetlenie obiektów medycznych
Oświetlenie jest bardzo ważnym aspektem w obiektach medycznych gdyż wpływa na to, jak placówka postrzegana jest przez pacjenta. Odpowiednia aranżacja oświetlenia oraz pierwszy kontakt obsługi 
szpitala z pacjentem  to ważne aspekty na podstawie, których oceniamy całą placówkę. 
LED COMAPNY PRO oferuje oświetlenie które formą jak i parametrami świetlnymi,  odpowiednio 
wpasuje się w każdą aranżację obiektu. Nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty i atest higieniczny PZH. 
Oświetlenie biura
Budynki użyteczności publicznej
Sklepy - Galerie
Tworząc profesjonalny projekt oświetlenia LED placówek oświatowych, biur, pomieszczeń użyteczności publicznej skupiamy się na dopasowaniu odpowiednich źródeł światła o temperaturze barwowej światła naturalnego. Rozwiązania oferowane prze LED COMPANY PRO spełniają wszystkie polskie normy jak i parametry oświetleniowe. Nasze produkty doskonale sprawdzają się przy modernizacji obecnego oświetlenia jak i przy nowopowstających inwestycjach. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo produkty dla wszystkich przestrzeni występujących w powyższych placówkach. 
Oświetlenie ulic
terenów zewnętrznych
hal produkcyjnych i magazynowych, stref EX

Istnieje wiele obiektów zewnętrznych wymagających oświetlenia. Począwszy od ulic, dróg rowerowych, alejek parkowych do oświetlenia  firmowych placów, dużych parkingów, czy większych połaci terenu. Oświetlenie zewnętrzne LED tworzone przez Led Company PRO to połączenie skuteczności świetlnej, wytrzymałości na warunki zewnętrzne i designu. Produkty przeznaczone do oświetlenia ulic, terenów zewnętrznych występują w mocach od 30W w przypadku lampy ulicznej LED aż do projektorów LED stosowanych na wysokich masztach których moc dochodzi do 1000W.

Profesjonalne rozwiązania technologii LED

Oświetlenie LED dla przemysłu

Odpowiednio dobrane oświetlenie LED w obiektach przemysłowych jest ważnym czynnikiem, który wprowadza w firmie oszczędności dzięki mniejszemu zużyciu energii elektrycznej. Przekłada się to na zyski energetyczne w firmie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą grupą produktów przeznaczonych do miejsc takich jak: hala produkcyjna, hala wysokiego składu, oświetlenie ulic, oświetlenie placów, oświetlenie parkingu aż po oświetlenie specjalistyczne zawierające lampy LED przeciwwybuchowe czy też lampy na wysokie maszty, których moc sięga nawet 1000W.  

 

 

Projektowanie oświetlenia LED

Jako firma projektująca oświetlenie oraz posiadająca w swojej ofercie sprawdzone produkty oświetlenia LED, stawiamy na rzetelność i profesjonalizm co przekłada się na odpowiednie zaprojektowanie obiektu. Produkty LED Company Pro spełniają wszystkie normy jak i parametry oświetleniowe. W ofercie znajdą Państwo produkty oświetlenia LED do niemalże wszystkich rodzajów obiektów takich jak: biuro, szpital, sklep wielko powierzchniowy, galeria, budynki użyteczności publicznej aż po produkty stosowane w strefach zagrożonych wybuchem.

Wsparcie przy inwestycjach.

LED Company Pro to nie tylko oświetlenie LED, ale też kompleksowa obsługa klienta. Podchodząc profesjonalnie do każdego zlecenia, LED Company Pro stara sie pomóc swoim klientom na każdym etapie inwestycji. Począwszy od projektu, przez przygotowanie odpowiedniej oferty i  wykonanie bilansu oszczędności energetycznych, oraz  możliwość zaproponowania różnych form finansowania.  Współpraca z zaprzyjaźnionymi firmami instalatorskimi pozwala nam zaoferować produkty wraz z zewnętrzną ofertą montażu przygotowaną przez sprawdzone, rzetelne firmy. 

Aktualności

22/09
Energetab 2016 - wyróżnienie dla Led Company!

Energetab 2016 - wyróżnienie dla Led Company!

Szanowni Państwo, dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas targów ENERGETAB 2016. Śpieszymy z informacją, iż nasza firma otrzymała wyróżnienie za „ TYPOSZEREG PRODUKTÓW LED DLA HAL PRODUKCYJNO - MAGAZYNOWYCH”. Dziękujemy!

20/09
Oświetlenie LED

Oświetlenie LED

Dowiedz się więcej o tym, czym jest oświetlenie LED.