Panele fotowoltaiczne LCPV

O firmie

Od 2009 firma LED Company Pro zajmuje się technologią LED, oraz tworzeniem źródeł światła w oparciu o wiedzę i pasję. Profesjonalne rozwiązania dla wielu firm funkcjonujących nie tylko na rynku polskim oparte są na ekonomicznie uzasadnionych rozwiązaniach pozwalających zoptymalizować pobór energii w zakładach produkcyjnych, budynkach użyteczności publicznej, biurach, drogach, halach magazynowych, czy ternach otwartych. 

 

Rozwiązania proponowane przez naszych projektantów pozwalają na dobór źródeł światła, których skuteczność świecenia gwarantuje uzyskanie natężenia oświetlenia zgodnie obowiązującymi normami. Oczywiście nie stanowi dla nas problemu dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klienta, a co za tym idzie realizacji inwestycji w oparciu o dokładne wytyczne, jakie stawia przed nami klient. Oferta firmy dedykowana jest przede wszystkim do: firm, Jednostek Samorządu Terytorialnego, szkół, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.

 

Jako firma, której oświetlenie LED znalazło uznanie wśród wielu czołowych firm w Polsce, posiadamy szeroką gamę współpracowników, którzy pomagają nam w pokazaniu tego, jak wygląda oświetlenie LED dla przemysłu w najnowocześniejszym wydaniu. Dlatego też, oprócz własnego działu projektowego, współpracujemy z zewnętrznymi biurami projektowymi, oraz architektami z całej Polski. Co więcej, współpracujemy z zewnętrznymi firmami wykonawczymi, które pozwalają Nam zaoferować kompleksową ofertę dla klientów, którzy tego potrzebują.

 

Jeśli poszukują Państwo firmy, która zaproponuje oświetlenie LED najwyższej klasy niezależnie, czy jest to lampa przemysłowa dla magazynów wysokiego składu, czy panel LED z certyfikatem higienicznym, to LED Company Pro sprosta oczekiwaniom.