Panele fotowoltaiczne LCPV

Referencje

Wybrane referencje

Raben Polska 

W firmie Raben Polska oddział Stryków, przeprowadziliśmy częściową wymianę oświetlenia w hali magazynowej za pomocą produktów z serii LC-HB o mocy 150W, oraz LC-LWS 60W. Nasze produkty spęłniły wymogi cenowe, jakościowe jak i techniczne. 

 

PKP Energetyka  

  W nowobudowanej hali produkcyjnej PKP Energetyka w Siedlcach wykonano oświetlenie podstawowe obiektu z uwzględnieniem ruchomych suwnic. Zaprojektowano lampy LC-MBL o mocy 120W dające średnie natężenie ponad 300lx przy wymaganej równomierności. Dodatkowo wykonane zostało oświetlenie ciągu produkcyjnego przy użyciu lamp LC-HBW-120. Ciąg produkcyjny został oświetlony z natężeniem ponad 500lx. 

 

Alchemia S.A.

W walcowni rur Rurexpol w Częstochowie wykonano oświetlenie hali ze specjalnym uwzględnieniem stref nad piecami. Lampy w strefach o podwyższonej temperaturze zaprojektowano osobno dla spełnienia wymogów srodowiska pracy. Bazą modyfikowanego produktu była lampa LC-HB-150 oraz LC-HB-200. Teren oświetlony został projektorami o mocy 100W.

 

Labmotion

  Firma Labmotion jest firmą instalacyjną, która dla swych klientów oferuje najwyższej klasy oświetlenie LED. Od wielu lat, firma ta współpracuje z nami, aby zagwarantować najwyższą jakość dostarczanego przez siebie towaru. Wśród towarów wykorzystywanych przez ww. firmę znajdują się głównie świetlówki LED, oraz najwyższej jakości oprawy IP65 wykonane z I klasy poliwęglanu. 

 

K.D.

Firma K.D. specjalizująca się w oświetlaniu spółdzielni mieszkaniowych i im podobnych, zdecydowała się na wykonanie Gdańskich klatek schodowych w oparciu o energooszczędną technologię LED w połączeniu ze zintegrowanymi czujnikami ruchu. Wybór padł na plafony z mikrofalowymi czujnikami ruchu-zmierzchu naszej firmy. Płynna regulacja detekcji umożliwia wykorzystanie ich w klatkach z windami, bez dodatkowych załączeń plafonów.

 

Wainert Meble

   Instalacje oświetlenia w fabryce wykonane zostały przy użyciu opraw hermetycznych 2xT8 I klasy. W oprawach zamontowano tuby ledowe LC-SLP-20 w barwie bieli dobranej przez inwestora. Inwestycja ta pomogła znacząco poprawić jakość oświetlenia na liniach produkcyjnych. Oświetlenie terenu wykonane zostało przy pomocy lamp LC-LUMC-150W.Po zakończeniu inwestycji poza aspektami oświetlenia zakładu znacząco poprawiłą się jakość próbkowania kamer monitoringu.

 

Ubojnia Drobiu Piórkowscy

Ubojnia drobiu Piórkowscy jest jednym z większych obiektów tego typu w Polsce. Jako firma nowoczesna i stawiająca na energooszczędne rozwiązania, firma U.D. Piórkowscy wykorzystała szereg lamp firmy Led Company dla ograniczenia poboru energii, w tym lamp do chłodni jak i zewnętrznego oświetlenia obiektu.